Web Tasarım Hizmeti

Web Tasarım Hizmeti

istedi.com'da Web Tasarım Hizmeti konusunda uzman ve deneyim kadrosuyla sizlere web tasarım, yazılım ve tasarım hizmeti sunmaktadır. İşinize ve günün gerekliliklerine yakışan dijital çözümleri sizlere ekonomik koşullarda sunmayı hedefliyoruz. En ucuz ama kalitesiz hizmet yerine, ekonomik ve kaliteli hizmet anlayışını benimsiyoruz. Verdiğimiz hizmetten memnun kalacağınızı tahhüt ediyoruz

Daha fazla bilgi için bizimle iletişime girebilirsiniz

adana web tasarim

Neden Web Sitesi ?

Çağımızın en güçlü, en etkili ve en ucuz reklam aracıdır.
  • Şirketinizin sadece sınırları içinde bulunduğunuz il veya ülke değil tüm dünyaya açılan bir şubesidir.
  • Müşterilerinize daha kolay, daha sıkı ve interaktif bir iletişim haline girmenize neden olur.
  • Şirketinizin müşterilerinizin ve diğer insanların gözünde değer kazanmasına neden olur.
  • Sınırsız bir reklam aracınız'dır ve üstelik 24 saat 365 gün kesintisiz reklamınızı yapacaktır.
  • Çeşitli platformlarda reklam vermenize yardımcı olarak yaptığınız reklamlarda müşterilerinize direk verdiğiniz hizmetleri, göstererek müşteri kapasitenizi yükseltin.
  • Yeni müşteriler bulmanızı sağlayacak ve firmanızın karının artmasına neden olacaktır.
  • Maliyeti yeni bir şube açmanızla kıyaslanınca çok düşüktür.
  • Ürünlerinizin tanıtımında kişi yada kurumlara ihtiyacınız olmayacak ve ürünleriniz sizin belirlediğiniz ölçülerde ve kriterlerde tanıtılacaktır.
  • Firmanızın teknolojinin gerisinde kalmamasını sağlayacaktır.
  • Web sayfası internet ortamında duyurusunu yapmak istediğiniz konu hakkında bilgi sahibi olmak isteyen bir kitleye en hızlı şekilde ulaşabilen, güncelliğini kolaylıkla koruyan medya ortamıdır.

Responsive Mobil Uyumlu Tasarım

Tek bir yapı altında oluşturulan web siteniz tüm cihazlara uyumlu halde çalışır. Tablet , cep telefonu , bilgisayar gibi cihazlarla tam uyumlu olarak görüntülenecektir.

Aklınızda özel Projeniz mi var? Kod yazdırmak mı istiyorsunuz?

Maksimum bir iş günü içerisinde istediğiniz web projesinin teklifini, size vereceğimiz tüm hizmet detaylarını belirterek onayınıza sunuyoruz. Sağlıklı fiyatlandırma yapabilmemiz için projeniz ile ilgili tüm detayları belirtmenizi rica ederiz.

Profesyonel Bir Web Sitesi Nasıl Olmalıdır ?

"Biz yaptığımız tüm işlere aynı önem ve değeri vermekteyiz. Büyük proje , Küçük proje ayrımı yapmaksızın tüm işlerimize aynı titizliği göstermekteyiz.
Tüm Dünyada Etkili Olun
Şirketinizin sadece sınırları içinde bulunduğunuz il veya ülke değil tüm dünyaya açılan bir şubesidir.
Detaylı Bilgi
İçerik önemlidir
Web sitenizin etkinliğini en çok belirleyecek şey içerik olacaktır. Tasarım firmasının bu konuda sizi yönlendirmesi gerekir. Unutulmamalıdır ki arama motorları bir süredir içerik açısından güçlü, ziyaretçiye aradığını verebilecek web sitelerine önem vermektedir. İçerik açısından zayıf kalan bir web sitesinin çok fazla ziyaretçisinin olmayacağı açıktır.
Detaylı Bilgi
Web sitenizin mobil uyumlu olması gereklidir
Alışveriş yapmak üzere 5 tüketiciden 4'ü mobil cihaz kullanıyor. Web ziyaretçileriniz için mobil dostu bir gezinme deneyimi oluşturmaya daha da fazla önem verilmektedir.
Detaylı Bilgi
Arama motoru optimizasyonu
Arama motorlarının mantığını bilmek ve bu mantığa göre web sayfası tasarlamak günümüzde en önemli kriterlerden biridir. Profesyonel bir web sitesinde yer alan her sayfa arama motorları tarafından indekslenebilir yapıda oluşturulmalıdır.
Detaylı Bilgi