Web Tasarım Hizmeti

Web Tasarım Hizmeti

İstedi.com, web tasarım hizmeti konusunda uzman ve deneyimli bir kadroyla size web tasarım, yazılım ve tasarım hizmetleri sunmaktadır. İşinizin gereksinimlerine uygun dijital çözümleri ekonomik koşullarda sunmayı hedeflemekteyiz. En ucuz ancak kalitesiz hizmet yerine, ekonomik ve kaliteli hizmet anlayışını benimsemekteyiz. Size sunduğumuz hizmetten memnun kalacağınızı taahhüt ediyoruz.

Daha fazla bilgi için bizimle iletişime girebilirsiniz

Neden Web Sitesi ?

Çağımızın en güçlü, en etkili ve en ucuz reklam aracıdır.
  • Şirketinizin sadece yerel sınırlarla sınırlı olmayıp tüm dünyaya açılan bir şube olduğunu gösterir.
  • Müşterilerinizle daha kolay, sıkı ve etkileşimli iletişim kurmanızı sağlar.
  • Şirketinizin müşterilerinizin ve diğer insanların gözünde değer kazanmasını sağlar.
  • Sınırsız bir reklam aracıdır ve 24 saat, 365 gün kesintisiz olarak reklamınızı yapmanıza olanak sağlar.
  • Farklı platformlarda reklam vermenize yardımcı olur ve müşterilere doğrudan sunduğunuz hizmetleri göstererek müşteri potansiyelinizi artırmanıza yardımcı olur.
  • Yeni müşteriler bulmanızı sağlayarak firmanızın karını artırır.
  • Yeni bir şube açmanın maliyetine kıyasla düşük maliyetlidir.
  • Ürünlerinizin tanıtımında kişi veya kurumlara olan ihtiyaç ortadan kalkar ve ürünleriniz istediğiniz ölçülerde ve kriterlerde tanıtılabilir.
  • Firmanızın teknolojik gelişmelere ayak uydurmasını sağlar.
  • Web sayfası, internet üzerinden konuyla ilgilenen bir kitleye hızlı bir şekilde ulaşarak duyurularınızı yapmanızı sağlar ve güncelliğini kolayca koruyabilir.

Responsive Mobil Uyumlu Tasarım

Responsive mobil uyumlu tasarım ile oluşturulan web siteniz, tek bir yapı altında çalışarak tüm cihazlara uyumlu hale gelir. Bu sayede tablet, cep telefonu, bilgisayar gibi farklı cihazlarla tam uyumlu bir şekilde görüntülenebilir.

Aklınızda özel Projeniz mi var? Kod yazdırmak mı istiyorsunuz?

İstediğiniz web projesi için size maksimum bir iş günü içinde teklif sunmak için buradayız. Size tam hizmet detaylarını içeren bir teklif sunabilmemiz için projenizle ilgili tüm detayları belirtmenizi rica ederiz. Bu, sağlıklı bir fiyatlandırma yapmamızı sağlayacak ve size en iyi hizmeti sunmamıza yardımcı olacaktır.

Profesyonel Bir Web Sitesi Nasıl Olmalıdır ?

"Biz yaptığımız tüm işlere aynı önem ve değeri vermekteyiz. Büyük proje , Küçük proje ayrımı yapmaksızın tüm işlerimize aynı titizliği göstermekteyiz.
Tüm Dünyada Etkili Olun
Şirketimiz, sadece bulunduğumuz il veya ülke sınırlarıyla sınırlı kalmayıp tüm dünyaya açılan bir şube olarak faaliyet göstermektedir.
Detaylı Bilgi
İçerik önemlidir
Web sitenizin etkinliğini en çok belirleyecek faktörlerden biri içerik olacaktır. Bir tasarım firması sizi içerik konusunda yönlendirmeli ve desteklemelidir. Unutmayın ki arama motorları, içerik açısından güçlü ve ziyaretçilere aradıklarını sunabilen web sitelerine öncelik vermektedir. İçeriği zayıf olan bir web sitesinin çok fazla ziyaretçisi olması beklenemez. İçerik kalitesine odaklanmak, web sitenizin başarısı için önemli bir adımdır.
Detaylı Bilgi
Web sitenizin mobil uyumlu olması gereklidir
Alışveriş yapmak için beş tüketiciden dördünün mobil cihaz kullandığı göz önüne alındığında, web ziyaretçilerimiz için mobil dostu bir gezinme deneyimi oluşturma konusuna daha da fazla önem vermekteyiz.
Detaylı Bilgi
Arama motoru optimizasyonu
Günümüzde arama motorlarının mantığını bilmek ve buna göre web sayfası tasarlamak büyük önem taşımaktadır. Profesyonel bir web sitesinde yer alan her sayfa, arama motorları tarafından indekslenebilir bir yapıda oluşturulmalıdır. Bu, arama motorlarının web sitenizi daha kolay keşfedebilmesini ve sıralamada daha üst pozisyonlarda yer almanızı sağlayabilir. Arama motoru optimizasyonu (SEO) tekniklerini kullanarak, web sitenizin arama motorlarında daha görünür olmasını ve potansiyel müşterilerinize ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Bu nedenle, arama motorlarının mantığını anlamak ve web sayfalarınızı bu doğrultuda tasarlamak önemli bir kriterdir.
Detaylı Bilgi