İnternet Reklamları

İnternet Reklamları

Adwords, Facebook, Instagram en Youtube Reklamları

Adwords & Sosyal Medya Reklamçılıgı kısa sürede en fazla kişiye ulaşmayı hedefleyen üçretli reklam türüdür. Adwords, Facebook, İnstagram ve Youtube reklamları.
İnternet Reklamları
Şirketler sonuç getiren reklamlar ile büyür.

Hedefler

  • Hedeflerin belirlenmesi İstedi.com internet üzerindeki reklam çalışmalarında en etkili sonuçları en doğru reklam bütçeleri ile almanız için sizi pazarlama amaçlarınızı öğrenmek için dinler. Böylece hedeflerinize ulaşmak için doğru reklam kurgusunu edinirsiniz.

Yayın

  • istedi.com pazarlama hedeflerinize ulaşmanız için reklamlarınızı doğru zamanda, doğru yerde ve doğru mesajla yayınlar. Ayrıca internet reklamlarının yayını sırasında istatistikleri sürekli kontrol ederek reklam fırsatlarını sizin için değerlendirir.

Hazırlık

  • istedi.com pazarlama hedeflerinize ulaşmak için hedef kitlenizin beklentilerine ve araştırmalarına uygun anahtar kelimeleri, reklam bannerlarını oluşturur ve hedef kitlenize en kolay ulaşabileceğiniz reklam yerleşimlerini de sizin için seçer.

Optimizasyon

  • istedi.com İnternet reklamlarından aldığınız performansı sürekli ölçümler ve dijital reklamlarınızın marka amacına ulaşmasını sağlamak için internet reklamlarınızı daha fazla sonuç ve performans getirecek şekilde optimize eder.

ULTRA PAKET

İnternet Reklamları yayınlamak isteyen yeni Şirketlere yada Sıfırdan başlamak isteyenler sizlere çok özel kampanya burada.

İnternetin Her Yerinde Olun!

istedi.con’un sektörel deneyimli uzman kadrosunun etkili reklam stratejileri ile internet reklamlarınızdan yüksek geri dönüşü verimli bir şekilde elde edin! İnternet Reklamları. Profaj ile Google, Facebook, Instagram ve İnternetin her yerine reklam verin. Keşfedin!
adwords reklamlari
Adwords Reklamları
Google’ın reklam hizmeti Adwords ile ürün ve hizmetlerinizi geniş kitlelere yayabilirsiniz. Belirlemiş olduğunuz bütçe ile ve ürün grubunuz ile alakalı olan anahtar kelime ile en etkili şekilde arama motorlarında varlığınızı Adwords ile sürdürebilir veya geliştirebilirsiniz.
Fiyat Detayları
youtube reklamlari
YouTube Reklamları
YouTube kullanan her bireyin karşısına izlemek istediği video öncesinde veya video ortasında bazı reklamlar çıkar. Bu reklamları vermek için bir reklam hesabınızın olması gerekmektedir.
Detaylı Bilgi
facebook reklamari
Facebook Reklamları
Kurumların ürün ve hizmetlerini satmak ve marka bilinirliklerini arttırmak amacıyla kullandıkları reklamlara bir yenisi eklendi. Facebook reklamları ürün satmanın yanı sıra daha çok marka bilinirliği amacıyla kullanılmaktadır.
Fiyat Detayları
instagram reklamlari
Instagram Reklamları:
Instagram reklamları da kullanıcıya ulaşabilmek açısından oldukça etkin bir yoldur. Çok fazla sayıda var olan Instagram kullanıcılarına ürün tanıtımını yapabilir ve marka imajı yaratabilirsiniz. Hem de oldukça düşük bit bütçeyle istediğiniz hedef kitleye erişim sağlayabilirsiniz.
Fiyat Detayları

Neden İnternet Reklamı?

Reklamcılık sektörünün en önemli ayaklarından biri olan İnternet hızla gelişip büyüyerek önemini ve yerini sağlamlaştırıyor. Firmalar reklamlarını sosyal medya ve arama motorlarında yaparak bilinen markalar olmayı hedefliyorlar. Siz de; Hem ekonomik hem akılda kalıcı tanıtımlar yapmak, Marka kimliğinizi oluşturmak, Arama motorlarında ilk sırada yer almak, Milyonlarca insana ulaşmak, Doğal yollarla büyümek, Gelirlerinizi artırmak, Bilinir ve tercih edilir olmak istiyorsanız bu avantajdan yararlanmalısınız.